Luxusní péče o ruce – Margaret Dabbs London

Vašim rukám luxusní péči s anti-aging produkty Margaret Dabbs London. Emu olej a další přírodní esenciální oleje, obsažené v použitých produktech rozjasní Vaše ruce, hloubkově je vyživí a dodají jim mladistvý vzhled při rituálním ošetření včetně příjemné masáže. Současně se vyživí a zpevní i Vaše nehty a nehtové okolí. Vyleštěné nehty podtrhnou krásu Vašich zdravých a krásných rukou. Tato luxusní péče je vhodná pro ženy i muže.

P-Shine

Japonská manikúra, která spočívá v leštění přírodních nehtů za pomocí vpravování speciální pasty. Pasta obsahuje pouze přírodní složky (včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka z japonského moře, bentonit, jemný parafín, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5). P-Shine byl používám již před staletími, kdy si císařské gejši touto metodou udržovaly nehty krásné a lesklé. P-shine vyživuje a zároveň leští nehet, pomáhá proti třepení a lámání nehtů. Metodu je nejlepší aplikovat v intervalu 2 až 3 týdnů. Lakování je doporučeno až po 2 dnech od aplikace.

CND SHELLAC

CND Shellac™, patentově přihlášená technologie u níž je již v řízení žádost o patent. Profesionální úprava nehtu, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhodobou trvanlivost nošení.
CND Shellac™ se nanáší jako lak - pouze lahvička a štěteček. A odstranění jen v 10 minutách s pohodlnými, bezpečnými a šetrnými CND Shellac™ Odstraňovacími polštářky. Žádné pilování či broušení, tudíž žádné poškození nehtu. Výsledek? 14-ti denní nádherný zrcadlový lesk. Nejšetrnější metoda lakování nehtů, lakování, které opravdu vydrží! Vaše nehty budou krásné, upravené a zdravé.

Nehtová modeláž

Nehtová modeláž prodlouží a zpevní přírodní nehet pomocí modelovacích materiálů. Při prodlužování nehtů se používají umělé nehty (tipy), které se přilepí na část přírodního nehtu, dále se aplikuje modelovací hmota. Další možností prodloužení nehtů je modelace na šablony, pouze za použití gelu. Nehet je dále upraven do správného tvaru, tak aby byl pružný a zároveň pevný. Přírodní nehet odrůstá společně s modelovacím materiálem. Nehtová modeláž zabere pouze několik desítek minut. Můžeme aplikovat různé zdobení dle Vašeho vkusu či významné události na kterou se třeba chystáte, at už je to ples, promoce, svatba, oslava,... Nehtová modeláž je v našem salonu prováděna s kvalitními materiály od značky Platinum. "Gelovky" doporučujeme doplňovat po 3 až 4 týdnech.

Objednejte se ještě dnes

+420 604 117 795