Kosmetické ošetření Sothys

V našem kosmetickém salonu v Brně pracujeme se značkou SOTHYS Paris.

SOTHYS Paris přináší na český trh ucelenou řadu profesionální francouzské kosmetiky používané v institutech krásy, wellness a SPA po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Díky tomu zaručujeme maximální kvalitu a efektivitu všech kosmetických přípravků.

Mnozí z nás žijeme hektickým životním stylem a jsme vystaveni nadměrnému stresu. Kosmetické ošetření svým uklidňujícím účinkem přispívá ke zlepšení celkového stavu našeho organismu. Spojí-li se účinky kosmetického přípravku s odbornou kosmetickou péčí, dosáhneme požadovaného a účinného efektu.

V saloně nabízíme tyto salonní rituály krásy: Základní ošetření, Péče o oční kontury, Profesionální peeling resurfacant, Hydratační ošetření s 3násobnou kyselinou hyaluronovou Hydra3Ha a Intenzivní anti-age ošetření. Dále můžete vyzkoušet limitovaná sezonní ošetření.

Dokonalé obočí /brow bar

Chcete mít neodolatelný pohled? Nejen řasy, ale i obočí dodá vašemu obličeji určitý výraz a podtrhne váš svůdný vzhled. Obočí bychom měly věnovat pozornost, důležitý je především tvar a hustota.

Současný trend je mít obočí spíše husté a dokonale upravené. U světlovlásek by mělo být obočí alespoň o jeden odstín tmavší než vlasy za to tmavovlásky můžou mít odstín obočí a vlasů stejný.

V našem salonu Vám obočí krásně vytvarujeme pomocí pinzety a obarvíme dle Vašich představ.
Věřte nám, že s výsledkem budete velmi mile překvapená!

Objednejte se ještě dnes

+420 604 117 795