Manikúra

je procedura, při které dochází ke kultivaci rukou a to s důrazem na nehty a jejich okolí. Nehet očistíme, zapilujeme do požadovaného tvaru, odstraníme odumřelou kůži. Jedná se o snadný způsob, jak si udržet nehty zdravé a krásné. U nás v salónu používáme speciální manikérní rukavice Balb Care vhodné pro ženy i muže. Obsahují 7 aktivních vyživujících složek pro krásné ruce, či chodidla.

P-Shine

je japonská manikúra, která spočívá v leštění přírodních nehtů za pomocí vpravování speciální pasty. Pasta obsahuje pouze přírodní složky (včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka z japonského moře, bentonit, jemný parafín, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5). P-Shine byl používám již před staletími, kdy si císařské gejši touto metodou udržovaly nehty krásné a lesklé. P-shine vyživuje a zároveň leští nehet, pomáhá proti třepení a lámání nehtů. Metodu je nejlepší aplikovat v intervalu 2 až 3 týdnů. Lakování je doporučeno až po 2 dnech od aplikace.

CND SHELLAC

CND Shellac™, patentově přihlášená technologie u níž je již v řízení žádost o patent. Profesionální úprava nehtu, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhodobou trvanlivost nošení.
CND Shellac™ se nanáší jako lak - pouze lahvička a štěteček. A odstranění jen v 10 minutách s pohodlnými, bezpečnými a šetrnými CND Shellac™ Odstraňovacími polštářky. Žádné pilování či broušení, tudíž žádné poškození nehtu. Výsledek? 14-ti denní nádherný zrcadlový lesk. Nejšetrnější metoda lakování nehtů, lakování, které opravdu vydrží! Vaše nehty budou krásné, upravené a zdravé.

Gel lak

Gel lak je náhradou klasického lakování ne však nehtové modeláže. Gel-lakem nelze prodloužit ani vytvořit extra odolné nehty. Gel-lak Vaše nehty krásně upraví a lehce zpevní na dobu 2-3 týdnů. Jeho nanesením se na nehtu vytvoří slabá ochranná vrstva, díky které se nehty tak rychle nezlomí a jsou schopny narůst do požadované délky. Jeho životnost na nehtu je závislá na mnoha faktorech: kvalita přírodního nehtu, dodržení správného aplikačního procesu, mechanické vlivy např. Voda, čistící přípravky, …

Rock Lac

RockLAC je revoluční, šetrný barevný lak na přírodní nehty, který je určený do led lampy (doba vytvrzení 30 sekund - 1 minutu) nebo do uv lampy (doba vytvrzení 2 - 3 minuty). Nanáší se na manikúrou upravený, odmaštěný přírodní nehet ve dvou velmi tenoučkých vrstvách. Nepoužívá se žádný nadlak ani podlak, RockLAC je bez výpotku a s velmi vysokým leskem, který Vás překvapí.
RockLAC Je pružný a přizpůsobivý, na nehtu nepraská, nedělá žádné odchlipy. Pokud máte kvalitní, pevné nehty, RockLAC Vám na nich vydrží bez jakéhokoli poškození po dobu 10 - 14 dnů, někomu i déle.

Nehtová modeláž

prodlouží a zpevní přírodní nehet pomocí modelovacích materiálů. Při prodlužování nehtů se používají umělé nehty (tipy), které se přilepí na část přírodního nehtu, dále se aplikuje modelovací hmota. Další možností prodloužení nehtů je modelace na šablony, pouze za použití gelu. Nehet je dále upraven do správného tvaru, tak aby byl pružný a zároveň pevný. Přírodní nehet odrůstá společně s modelovacím materiálem. Nehtová modeláž zabere pouze několik desítek minut. Můžeme aplikovat různé zdobení dle Vašeho vkusu či významné události na kterou se třeba chystáte, at už je to ples, promoce, svatba, oslava,... Nehtová modeláž v našem salonu je prováděna s kvalitními materiály od firmy Enii-nails. "Gelovky" doporučujeme doplňovat po 3 až 4 týdnech.

Objednejte se ještě dnes

+420 604 117 795