Kosmetický salon Brno Sothys a Janssen

V našem kosmetickém salonu v Brně pracujeme s výrobky firmy SOTHYS (velmi kvalitní francouzská kosmetika) a s výrobky firmy Janssen Cosmeceutical.

Základem přípravků je vysoká tolerance a účinnost podložená dermatologickými atesty. Tak lze pokožce poskytovat jedinečnou péči a účinné přísady v jejich nejčistší podobě. Pravidelná návštěva kosmetiky přináší Vaší pleti mladistvý a zdraví vzhled, uvolňuje napětí, dodává energii a dozvíte se také cenné rady od odborníků. Ideální je dopřávat si kosmetické ošetření jedenkrát za měsíc. Díky kosmetickému ošetření dochází k odstraňování zrohovatělých buněk. Zrychluje se metabolismus, aktivuje se buněčný cyklus pleti, nové buňky jsou vyživovány a pleť pak vypadá zdravěji a mladistvěji.

Dokonalé obočí /brow bar

Chcete mít neodolatelný pohled? Nejen řasy, ale i obočí dodá vašemu obličeji určitý výraz a podtrhne váš svůdný vzhled. Obočí bychom měly věnovat pozornost, důležitý je především tvar a hustota. Současný trend je mít obočí spíše husté a dokonale upravené. U světlovlásek by mělo být obočí alespoň o jeden odstín tmavší než vlasy za to tmavovlásky můžou mít odstín obočí a vlasů stejný. V našem salonu Vám obočí krásně vytvarujeme pomocí pinzety a obarvíme dle Vašich představ. Věřte nám, že s výsledkem budete velmi mile překvapená!

Objednejte se ještě dnes

+420 604 117 795