Kadeřnictví

V příjemném prostředí v centru Brna se na Vás těší zkušený tým kadeřníků, který má dlouholetou praxi.
Pro spokojenost našich zákazníků se stále vzděláváme, zdokonalujeme a navštěvujeme školení. V kadeřnictví v Brně pracujeme s kvalitní vlasovou kosmetikou TIGI a Schwarzkopf. Vysoká kvalita kadeřnictví a holičství je zajištěna díky modernímu vybavení a novým technologiím. Individuální přístup je pro nás prioritou. Provádíme vlasové ošetření TIGI Hair Reborn, testováno nejlepšími kadeřníky ve Velké Británii. Naši kadeřníci jsou pravidelně proškolováni nejen v Česku, ale i v zahraničí například v Londýně či Turecku.
Nechte se hýčkat od specialistů, kteří Vám rádi poradí (konzultace je zdarma). Provádíme všechny vlasové procedury moderní střihy, barvení, melírování, zábaly, společenské účesy, či výrazné proměny, které si můžete nechat i zdokumentovat. Darujte exkluzivní zážitek celkovou proměnu!

Pouze pro pravé muže! Vyzkoušejte jedinečnou službu dokonalého holení břitvou a ošetření pleti, Vaše pleť bude neskutečně jemná. Vaše vousy si můžete nechat i upravit do různých stylů a tvarů. Je to jen na Vás. Postará se o Vás zkušený kadeřník / holič Michal Hemala.

Používáme produkty Schwarzkopf, TIGI, Alterna, OLAPLEX

Vítáme v našem salonu profesionální přírodní vlasovou kosmetiku Natulique

Chcete se o Vaše vlasy starat bez zbytečné chemie, sulfátů a parabenů? Tak vyzkoušejte jedinečnou vlasovou péči Natulique. Jejich portfolio obsahuje nejenom stylingové produkty, ale také kvalitní barvy.

Hodnoty společnosti Natulique:

  • 1. 98% přírodních ingrediencí
  • 2. Recyklované a recyklovatelné obaly
  • 3. Certifikace kvality
  • 4. Zodpovědný marketing
  • 5. Ekologická a udržitelná výroba

Objednejte se ještě dnes

+420 604 117 795